ធនាគារ ខេប៊ីប្រាសាក់ មានសេចក្តីសោមនស្សរីករាយប្រកាសដាក់ឱ្យដេញថ្លៃសាងសង់អគារបណ្ណាល័យនៅសាលាបឋមសិក្សាត្រពាំងរពៅ ភូមិត្រពាំងរពៅ សង្កាត់ព្រែកត្នោត ក្រុងបូកគោ ខេត្តកំពត។ គម្រោងនេះបង្ហាញពីការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់យើងចូលរួមចំណែកក្នុងការគាំទ្រវិស័យអប់រំ និងការផ្តល់នូវធនធានដ៏មានតម្លៃដល់សហគមន៍របស់យើង។
អ្នកម៉ៅការដែលមានចំណាប់អារម្មណ៍អាចសាកសួរព័ត៌មានលម្អិតដោយទំនាក់ទំនងមកកាន់លេខ 081 800 904 ហើយដាក់ឯកសារដេញថ្លៃនៅធនាគារ ខេប៊ីប្រាសាក់ ការិយាល័យកណ្តាល អគារលេខ 212 ផ្លូវ 271 សង្កាត់ទួលទំពូង 2 ខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ។ កាលបរិច្ឆេទផុតកំណត់សម្រាប់ការដាក់សំណើដេញថ្លៃគឺនៅថ្ងៃទី 15 ខែ កញ្ញា ឆ្នាំ 2025 ។

KB PRASAC Bank is pleased to announce a bid invitation to construct a library building in Trapeang Ropov Primary School, Trapeang Ropov village, Sangkat Preaek Tnaot, Krong Bokor, Kampot province. This project represents our continued commitment to contribute to supporting the educational sector and providing valuable resources to our community.
Interested contractors can get detailed inquiries by contacting 081 800 904 and submitting their bidding documents to KB PRASAC Bank Head Office, Building No. 212, St. 271, Tuol Tumpung 2, Chamkarmon, Phnom Penh. The deadline for bidding submission is on September 15, 2025.